FotowoltaikaOferta

Korzystaj z własnej energii elektrycznej . Zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji fotowoltaicznych. Służymy wsparciem w doradztwie i doborem instalacji.

Wytwarzanie energii z promieni słonecznych, w polskich warunkach klimatycznych stało się coraz bardziej skutecznym sposobem oszczędzania. Dzięki zastosowaniu instalacji fotowoltaicznej, bez względu na porę roku, porę dnia, panele fotowoltaiczne wyłapują promienie słoneczne i przetwarzają je na energię elektryczną. Prawidłowo dobrana
i zamontowana instalacja potrafi efektywnie zmniejszyć koszty energii elektrycznej- oszczędzamy nawet do 95% rocznych kosztów. Wyprodukowany prąd dzięki własnej mikroinstalacji możemy na bieżąco zużywać. Samo utrzymanie instalacji nie tworzy ogromnych kosztów, nie wymaga obsługi, a dzięki systemom monitorowania jesteśmy w stanie śledzić ilość kilowatogodzin wyprodukowaną zarówno we własnym domu oraz firmie. Ustawa o OZE z lipca 2016 r. zawiera regulacje dotyczące rozliczania się właścicieli instalacji fotowoltaicznych.

Demonstracyjna mikroinstalacja fotowoltaiczna oraz lampa solarna działa w Białej Podlaskiej przy ul. Brzeskiej, Sidorskiej, Stapińskiego.

Projekt wspótfinansowany przez Unię Europejskq ze srodków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014- 2020 „Wzrost wykorzystania OZE, instalacja fotowoltaiczna do 40 kW w miejscowosci Biata Podlaska”

Monitoring on-line instalacji pracującej w budynku mieszkalnym w Białej Podlaskiej ul. Brzeska 102.

Moc instalacji 3kWp, 12 modułów fotowoltaicznych polikrystalicznych 3 generacji oraz falownika Fronius.

Lampa uliczna hybrydowa: generator wiatrowy o mocy 500W, panel fotowoltaiczny multikrystaliczny, trwała lampa diodowa 50W oraz zabudowane 2 akumulatory 12V 100 Ah.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją filmowa ze spotkania „Fotowoltaika – energia ze słońca”

Nasze firma oferuje montaż instalacji złożonej z najwyższej jakości modułów fotowoltaicznych ( zarówno poli-, jak i monokrystalicznych). Ponadto zapewniamy, że oferowane przez nas panele posiadają 25- letnią gwarancję na produkowaną moc elektryczną, która w tym okresie nie może spaść poniżej 80%.

Współpracujemy z jednymi z największych producentów systemów fotowoltaicznych, dystrybutorami modułów fotowoltaicznych oraz falowników.
Oferowane urządzenia przygotowane są do wpięcia w instalację elektryczną.

Falowniki maja zintegrowany system zarządzania energią, rejestrator danych oraz proste podłączenie do internetu.

Zajmujemy się wykonaniem, montażem i zgłoszeniem instalacji fotowoltaicznych.

Lampy solarne pozwalają na całkowite uniezależnienie się od sieci energetycznej.

Źródłem światła jest trwała lampa diodowa o żywotności do 30 tys. godzin ciągłej pracy

Lampy solarne są alternatywą dla klasycznego oświetlenia ulicznego, zwłaszcza w miejscach odległych od infrastruktury do których nieopłacalne jest doprowadzenie energii elektrycznej. Są też znakomitym rozwiązaniem na obniżenie kosztów związanych ze zużyciem energii.

Lampy hybrydowe – połączenie energii odnawialnej produkowanej przez panele słoneczne i turbiny wiatrowe. Na szczycie latarni zamontowany jest panel fotowoltaiczny i turbina wiatrowa. Poniżej znajduje się źródło światła lampa diodowa o żywotności do 30 tys. godzin ciągłej pracy.

Lampy solarne i hybrydowe sprawdzają się do oświetlania:

przejść dla pieszych przystanków autobusowych, parków, placów zabaw, boisk, terenów rekreacyjnych, parkingów, obiektów handlowych i przemysłowych, ogrodów, domów jednorodzinnych i osiedli mieszkaniowych

Zalety:

  • długa żywotność
  • brak kosztów utrzymania
  • szybki zwrot inwestycji
  • wysoka wydajność
  • łatwość montażu
  • brak formalności
  • regulacja kątowa źródła światła
  • bezpieczne napięcie 24 V

Na budowę oświetlenia solarnego mogą Państwo skorzystać z form wsparcia, kredytów i dotacji.

Biała Podlaska
ul. Sidorska 2g
83 342 63 04